Wideo Projekt Lady

powrót do listy

Jak odmawiać partnerowi seksu, by nie wszczynać konfliktu?

Jak odmawiać partnerowi seksu, by nie wszczynać konfliktu?
Jak odmawiać partnerowi seksu, by nie wszczynać konfliktu?
ŚWIAT KULTURY I SZTUKI W „PROJEKCIE LADY”!

Ten tydzień dziewczęta będą miały wypełniony po brzegi kulturą i sztuką. W drugiej edycji są uczestniczki, które posiadają i rozwijają swoje artystyczne pasje. Dwie z nich kochają muzykę i chciałyby z nią związać swoją przyszłość. Julka Jaroszewska śpiewa, a Paulina „Pyśka“ Radzikowska rapuje i pisze teksty. Dzięki programowi „Projekt Lady“ spełnią swoje muzyczne marzenia. Trafią do profesjonalnego hip-hopowego studia. Jakie emocje będą im towarzyszyć? Jak widzą swoją dalszą drogę artystyczną? Czy bliscy wierzą w ich talent?

Upragniony wyjazd do Warszawy będzie obfitował także wiele innych zapierających dech w piersiach wrażeń. Luksusowy hotel, zajęcia w Akademii Sztuk Pięknych, wizyta w teatrze Imka, spotkanie z aktorem Tomaszem Karolakiem – wszystkie te atrakcje wywołają mnóstwo emocji.

Tatiana przygotuje dla dziewcząt coś specjalnego. Ubierze je w białe kombinezony, zabierze do Akademii Sztuk Pięknych i da całkowitą wolność wyrazu artystycznego. Poprzez plastyczne prace uczestniczki uwolnią swoje demony i będą mogły opowiedzieć o tym co je boli. A przede wszystkim dostaną szansę na rozliczenie się z przeszłością. Jedna z nich zdobędzie się naprawdę na bardzo osobiste wyznanie, płynące prosto z głębi serca.

Kilka z dziewcząt przyzna, że wizyta w teatrze będzie dla nich zupełnie nowym doświadczeniem. I choć niektóre z uczestniczek twierdzą, że są z kulturą trochę na bakier, sztuka o Krzysztofie Komedzie, wielkiej postaci światowej muzyki, zaintryguje je. To nowe przeżycie bardzo mile zaskoczy dziewczęta. A spotkanie z Tomaszem Karolakiem okaże się bardzo onieśmielające. Nie tylko dla nich…

I mimo, że ten wyjazd będzie pełen pozytywnych bodźców, to jednak położy się na nim cień. Miłą atmosferę zaburzy konflikt dwóch uczestniczek. Co będzie powodem kłótni? Czyje zachowanie doprowadzi jedną z dziewcząt do płaczu?Ogniste tango z Agustinem Egurrolą i seksownymi tancerzami - dziewczęta w szoku! ;)
Następne wideo:

Ogniste tango z Agustinem Egurrolą i seksownymi tancerzami - dziewczęta w szoku! ;)