Wideo Projekt Lady

powrót do listy

The best of z 1. odcinka - czyli premierowy epizod w pigułce!

The best of z 1. odcinka - czyli premierowy epizod w pigułce!
The best of z 1. odcinka - czyli premierowy epizod w pigułce!
13 zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje szansę na zmianę swojego dotychczasowego życia. Dzięki pobytowi w ekskluzywnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęć samych zainteresowanych. Trzy miesiące wypełnione po brzegi zajęciami, szkoleniami, spotkaniami z inspirującymi ludźmi, zadania, które pozwolą im nie tylko poznawać nowe rzeczy, ale także poznać same siebie. Co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt. Trzy najlepsze dojdą do wielkiego finału i zawalczą o tytuł pierwszej damy drugiego sezonu „Projektu Lady“. Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda – trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. Przez całą edycję programu w najważniejszych momentach będzie towarzyszyć im prowadząca program – Małgorzata Rozenek-Majdan.


Dziewczęta przekraczają próg szkoły dla dam i wchodzą w zupełnie inny świat. Świat, którego nie znają. Świat, który może sprawiać im wiele trudności. Ale kto powiedział, że droga do sukcesu jest usłana różami? Każda z kandydatek jest odmienną osobowością, z czym innym zmaga się w życiu i dźwiga własny bagaż doświadczeń. A co jest dla nich ważne? Dla niektórych dobra materialne, dla innych wygląd zewnętrzny, a jeszcze dla innych sukces i sława. Czy aby na pewno wszystkie te cele są godne pochwały? Czy można zmienić swoje priorytety życiowe i kierować się w życiu istotnymi wartościami?

Niepokorne dziewczęta z pewnością zrobią wrażenie swoim wejściem. Tylko czy aby na pewno pozytywne? Mentorki Tatiana i Irena wiele już widziały w pierwszej edycji programu, a jednak kandydatki na damy ich nie zawiodą i zaskoczą jeszcze większą fantazją i pomysłowością. Zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i o sposób bycia. Pierwsze spotkanie w pałacowym hallu może być zaskoczeniem dla wszystkich. Kogo przerazi się mentorka Tatiana? Kto wprawi mentorkę Irenę w osłupienie? A na czyj widok obie zaniemówią?

Kto pojawi się wśród uczestniczek nowej edycji „Projektu Lady”? Wielbicielka muzyki, czyli aspirująca wokalistka Julia, która chce podbić polską scenę muzyczną oraz nastoletnia raperka Paulina, która chciałaby zmienić swój wizerunek i pokazać mamie, że stać ją na wiele więcej w życiu. W zastęp uczennic radziejowickiej szkoły wkroczą także: dama stworzona do wykwintnego życia, domagająca się czerwonych dywanów, Kaja o wizerunki chłopczycy, szukająca w sobie kobiecości, dziewczyna kierowcy tira, która chce na „diecie lady” zrzucić parę kilogramów. Dziewczęta te są niczym płatki śniegu – każda z nich niepowtarzalna. Niestety już na samym początku
będą musiały zrezygnować z ostentacyjnego wyrażania swojej oryginalności. Czekają na nich mundurki. Dla każdej z nich identyczny. I dalekie są one od stylu, w którym lubują się kandydatki na damy. Dłuższe spódnice, buty bez obcasów, koszule i marynarki. Tych elementów garderoby z pewnością próżno szukać w szafach większości z tych dziewcząt.

Odmienny styl to nie jedyna nowość dla uczennic szkoły w Radziejowicach. Wczesna pobudka, dyżury śniadaniowe i przygotowanie stołu do posiłków, a następnie odpowiednie zachowanie podczas ich spożywania, może być dla zbuntowanych dziewcząt nie lada zaskoczeniem. Ceremonia wręczenia pereł to znak, że nauka ruszyła na dobre. A od czego zaczną tę trzymiesięczną przygodę swojego życia? Iwona Radwan-Sado nauczy je wzbudzać podziw, zachwyt i demonstrować swoją kobiecość, czyli poprowadzi krótki, ale intensywny kurs eleganckiego chodzenia.

Jak nowe kandydatki na damy zniosą pierwsze słowa ostrej krytyki? Komu będą się żalić? Kogo pokochają, a kogo znienawidzą? Która z kandydatek pierwsza się zbuntuje? „Projekt Lady” czas zacząć!
Listy, które rozbawiły uczestniczki - co takiego było w nich zawarte?
Następne wideo:

Listy, które rozbawiły uczestniczki - co takiego było w nich zawarte?