Aktualności Projekt Lady

powrót do listy

Zgłoś się na casting do "Projektu Lady" - może czekamy właśnie na Ciebie!

Zgłoś się na casting do "Projektu Lady" - może czekamy właśnie na Ciebie!
Zgłoś się na casting do "Projektu Lady" - sprawdź szczegóły! 
SZUKAMY UCZESTNICZEK DO 4. EDYCJI „PROJEKTU LADY” ! Jeśli wciąż słyszysz, że za dużo imprezujesz, jesteś nie do wytrzymania, że nie potrafisz się właściwie zachować, a twoje stroje są nieodpowiednie, zbyt skąpe i za bardzo wyzywające.

Finałowe przemowy – czas na ostatnie słowa finalistek 3. edycji „Projektu Lady”
Finałowe przemowy – czas na ostatnie słowa finalistek 3. edycji „Projektu Lady”

"PROJEKT LADY" ONLINE - ZOBACZ WSZYSTKIE ODCINKI PROGRAMU W PLAYER.PL>>

 

Jeśli wszyscy powtarzają Ci, że przez swoje postępowanie do niczego w życiu nie dojdziesz i pora się ogarnąć! Jeśli czujesz, że odstraszasz najfajniejszych chłopaków, a Twoi znajomi mają Cię dość...

 

Zgłoś się do nowego programu telewizyjnego! Pomożemy Ci się zmienić!

Sprawimy, że zrobisz na wszystkich wielkie wrażenie i będziesz podziwiana przez znajomych. Wprowadzimy Cię w świat wyższych sfer, poznasz wielu ciekawych ludzi i zasady savoir vivre.

Zrobimy z Ciebie prawdziwą damę!

Poszukujemy dziewczyn w wieku 18-27 lat, które nie dbają o maniery, imprezują do białego rana, a swoim zachowaniem przyprawiają rodzinę i znajomych o ból głowy.

Kandydatki do programu powinny być: przebojowe, hałaśliwe, hardkorowe, prowokacyjne. Skupiasz się na wyglądzie i ciuchach, zamiast pomyśleć o swojej przyszłości i dobrej pracy? A może zamiast rozmów o babskich fatałaszkach wolisz mecz piłki nożnej i nie potrafisz odnaleźć w sobie kobiecości?

-----------------------------------------

Klauzula informacyjna dla Uczestników  Castingu do audycji „Projekt Lady 4”


Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?


Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN S.A. jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”).


Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez TVN?
Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach TVN, możesz się skontaktować z przedstawicielem TVN, wykorzystując wskazane dane kontaktowe: iod@tvn.pl


Skąd TVN ma Twoje dane?


Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie podczas rejestracji zgłoszenia do udziału w castingu do audycji „Projekt Lady 4”.


Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?
TVN przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić uczestnictwo w castingu do audycji „Projekt Lady 4”.


TVN jest uprawniony do przetwarzania Twoich danych osobowych, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy (zawartej z Tobą poprzez zaakceptowanie przez Ciebie regulaminu Castingu) oraz, w zakresie szczególnych kategorii danych (takich jak informacje o Twoich preferencjach, upodobaniach, zainteresowaniach, poglądach, wyborach, historii życia) na podstawie odrębnie wyrażonej zgody a także na podstawie przepisów prawa, np. gdy przepisy te wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych (przepisy ustawy Ordynacja podatkowa oraz ustawy o rachunkowości).


Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?


Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres email, wizerunek jest dobrowolne jednakże niepodanie ich uniemożliwi wzięcie udziału w Akcji.


Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych?


Możesz żądać od TVN: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Uprawnienia te możesz wykonać, gdy:
•    w odniesieniu do żądania sprostowania danych: dane są nieprawidłowe lub niekompletne;
•    w odniesieniu do żądania usunięcia danych: dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane przez TVN; cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych; zgłosisz uprzednio sprzeciw wobec przetwarzania tych danych; dane są przetwarzane niezgodnie z prawem; dane powinny być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa; lub dane zostały zebrane w związku ze świadczeniem usług drogą elektroniczną oferowanych dziecku;
•    w odniesieniu do żądania ograniczenia przetwarzania danych: dane są nieprawidłowe – na okres pozwalający TVN sprawdzić prawidłowość Twoich danych; dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, ale nie będziesz chciał/a, aby zostały usunięte; Twoje dane nie są już potrzebne TVN ale mogą być potrzebne Tobie do obrony lub dochodzenia roszczeń; lub wniesiesz sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;
•    w odniesieniu do żądania przeniesienia danych: przetwarzanie danych odbywa się na podstawie Twojej zgody lub umowy zawartej z Tobą oraz przetwarzanie to odbywa się w sposób automatyczny.
Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić przetwarzaniu Twoich danych?


Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:
•    przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,
•    dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.


Komu TVN udostępnia Twoje dane osobowe?


Odbiorcą Twoich danych osobowych jest Golden Media Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Berezyńskiej 39, 03-908 Warszawa, KRS: 225921, REGON: 140006066, NIP: 9512147001. Dane mogą być również przekazywane podmiotom z grupy TVN w celu realizacji castingu do audycji „Projekt Lady 4”.


Jak długo TVN przechowuje Twoje dane osobowe?


Twoje  dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania Castingu lub do momentu, w którym wycofasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w zależności od tego, które zdarzenie będzie miało miejsce wcześniej.
TVN przechowuje dane dla celów statystycznych i archiwalnych przez okres  czasu istnienia podstawy prawnej i celu przetwarzania danych.


TVN  nie przekazuje Twoich danych osobowych do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.


TVN  nie profiluje Twoich danych osobowych ani nie przetwarza ich automatycznie w sposób wpływający na Twoje prawa.


REGULAMIN >>


Live z mentorką Ireną i zwyciężczynią 3. edycji Magdaleną Lubacz - oglądaj ONLINE
Następny artykuł:

Live z mentorką Ireną i zwyciężczynią 3. edycji Magdaleną Lubacz - oglądaj ONLINE

tvnpix