Aktualności Projekt Lady

powrót do listy

Projekt Lady: Tylko u nas materiały PRZED EMISJĄ W TV!

Projekt Lady: Tylko u nas materiały PRZED EMISJĄ W TV!
Projekt Lady: Moniuszko żyje! - PRZED EMISJĄ W TV!  Foto: TVN
W 4. odcinku "Projektu Lady" nasze dziewczęta czeka wielka metamorfoza oraz zderzenie ze sztuką wysoką. Która z nich odpadnie w czwartym tygodniu zmagań i opuści pałac w Rozalinie? Zobaczcie fragmenty odcinka na kilka dni przed emisją w tv!

Sesja fotograficzna wzbudzi w dziewczętach ogromne emocje. Szczególnie wtedy, gdy zobaczą jej efekty. Mnóstwo zastrzeżeń do własnego wyglądu obrazuje z jak wielkim krytycyzmem uczestniczki odnoszą się do samych siebie. Czego w sobie nie lubią? Co najchętniej by zmieniły? Lista jest tak długa, że zabrakłoby programu, żeby wymienić wszystkie „ale” dziewcząt a propos ich fizis. Zobaczcie poniższe fragmenty, a wszystko stanie się jasne:

 

PROJEKT LADY ONLINE - WSZYSTKIE ODCINKI OBEJRZYCIE BEZ OPŁAT W PLAYER.PL >>

 

Kanał wideo (6)

Fragmenty 4. odcinka "Projektu Lady" PRZED EMISJĄ W TV - tylko u nas!

 • Projekt Lady: "Ruchańce to mi się raczej z erotyką kojarzą!" - PRZED EMISJĄ W TV!
  Projekt Lady: "Ruchańce to mi się raczej z erotyką kojarzą!" - PRZED EMISJĄ W TV!(1 z 6)
 • Projekt Lady: Po niewielkiej ilości wina dziewczyny nabrały pewności siebie! - PRZED EMISJĄ W TV!
  Projekt Lady: Po niewielkiej ilości wina dziewczyny nabrały pewności siebie! - PRZED EMISJĄ W TV!(2 z 6)
 • Projekt Lady: Co znaczy "nak**wiać węgorza"? - PRZED EMISJĄ W TV!
  Projekt Lady: Co znaczy "nak**wiać węgorza"? - PRZED EMISJĄ W TV!(3 z 6)
 • Projekt Lady: Czarodziej w filharmonii? To możliwe! - PRZED EMISJĄ W TV!
  Projekt Lady: Czarodziej w filharmonii? To możliwe! - PRZED EMISJĄ W TV!(4 z 6)
 • Projekty Lady: Karolina Pisarek poprowadzi lekcję samoakceptacji! - PRZED EMISJĄ W TV!
  Projekty Lady: Karolina Pisarek poprowadzi lekcję samoakceptacji! - PRZED EMISJĄ W TV!(5 z 6)
 • Projekt Lady: Moniuszko żyje! - PRZED EMISJĄ W TV!
  Projekt Lady: Moniuszko żyje! - PRZED EMISJĄ W TV!(6 z 6)

 

A W 4. ODCINKU CZEKA NAS JESZCZE...

Kompleksy związane z wyglądem zewnętrznym mają swoje podłoże dużo głębiej. A do tego najczęściej mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Dlaczego dziewczęta widzą siebie w krzywym zwierciadle i tak bardzo siebie nie lubią? Konfrontacją z kompleksami zajmie się mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz. A na dowód tego, że każdy z nas zmaga się z brakiem samoakceptacji oraz nieuzasadnioną krytyką innych osób, swoją historię opowie uczestniczkom Karolina Pisarek, modelka i jedna ze stu najpiękniejszych twarzy świata. Kto by pomyślał, że ona mogłaby mieć jakiekolwiek kompleksy?

 

ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA INSTAGRAMIE >>

 

Po sesji, zdjęciowej, warsztatach oraz wyjątkowym spotkaniu, dziewczęta czeka jeden z najbardziej stresujących momentów w programie. Pora porzucić dotychczasowy wizerunek, którego uczestniczki kurczowo się trzymają, nie chcąc widzieć siebie w naturalnej wersji, bez makijażu, doczepów, sztucznych paznokci i rzęs. Metamorfozy z udziałem ekspertów w dziedzinie mody, makijażu i stylizacji fryzur, dla niektórych dziewcząt będą drogą przez mękę. Ta batalia o każdy szczegół wypracowanego przez lata image’u w przypadku wielu uczestniczek zakończy się łzami oraz ostrą wymianą słów. Z czego najtrudniej jest im zrezygnować? Która z dziewcząt nie będzie chciała poddać się zmianom?  Które z nich zmienią się nie do poznania?

 

Naturalnie piękne dziewczęta, otrzymają zaproszenie na elegancki obiad, który zorganizuje mentorka Irena Kamińska-Radomska. I oczywiście można się na nim spodziewać wielu haczyków. Największym dylematem będą dla uczestniczek trunki zamawiane do posiłków. A zwłaszcza ich nad wyraz szeroki wybór...

A wieczorem dziewczęta będą obcować z kulturą i sztuką w różnych jej odsłonach. W Muzeum Narodowym zetkną się z malarstwem i rzeźbą, w Filharmonii Narodowej będą mogły delektować się muzyką klasyczną, a w Mateczniku Mazowsze obejrzą widowisko przygotowane przez ludowy zespół pieśni i tańca. Czy taka forma rozrywki przypadnie im do gustu?

 

PREMIERA 4. odcinka „Projektu Lady” już 10 czerwca o godz. 21.30, oczywiście na antenie TVN!

 


Gorąco polecamy także newsa dotyczącego in-vitro, w którym Małgosia Rozenek-Majdan odsłania kulisy swojego prywatnego życia...


Co się dzieje u Magdaleny Lubacz - zwyciężczyni 3. edycji Projektu Lady...
Następny artykuł:

Co się dzieje u Magdaleny Lubacz - zwyciężczyni 3. edycji Projektu Lady...

tvnpix