ANGELIKA TATARKIN

Sezon 2
ANGELIKA  TATARKIN

ANGELIKA TATARKIN (23 lata), Łódź


Sama mówi o sobie „chłopaczara”, może dlatego, że wychowywała się wśród samych chłopców. Jest odważną optymistką i nie lubi, gdy ktoś jej mówi „nie”. Uczy się w liceum zaocznym i pracuje jako hafciarka. Interesuje się kosmetyką, fryzjerstwem oraz modą. Jest wysportowana i posiada talent plastyczny. Na co dzień jej styl to sportowe buty, dres lub ewentualnie dżinsy.

Angelika ma charakter dziewczyny z blokowiska. Często podejmuje decyzje pod wpływem emocji i zdarzają się jej wybuchy agresji. W jej życiu bójka goni bójkę.

 

Angelika TatarkinAngelika Tatarkin
Foto: Bartosz Krupa / East News

Wie, że to nie jest dobry sposób na rozwiązywanie sporów i sprzeczek, ale nie zna innych metod. Mówi o sobie: „No normalna dziewczyna, tylko lubi komuś w mordę strzelić”.

Angelika to dziewczyna o dwóch twarzach. Potrafi się zaprezentować, elegancko ubrać i zachować jak dama. Jednak w środku ciągnie ją do bycia swojską kumpelą. W programie chciałaby nabrać ogłady i klasy. Jej plany na przyszłość? Mimo, że stara się być twarda, po cichu marzy o spokojnym życiu, pracy biurowej, mężu, dzieciach, psie i szczęśliwym domu.

tvnpix