ANNA "KAJA" KAJUTH

Sezon 2
ANNA "KAJA" KAJUTH

ANNA "KAJA" KAJUTH (21 lat), Wrocław

Kaja to typowa chłopczyca. Krótkie włosy, brak makijażu, wyciągnięte koszulki, wygodne spodnie i adidasy – to jej styl. Nie jest nią jednak z wyboru. Nikt do tej pory nie pokazał jej, jak można wyglądać kobieco i podkreślać swoją urodę. Bardzo chciałaby się tego nauczyć. W domu dziecka nauczyła się być twardą i chce wyglądać jak twardzielka. Boi się okazywania kobiecości, gdyż utożsamia ją ze słabością. Mimo, że robi wrażenie stanowczej i twardej, łatwo ją urazić. Kaja wciąż poszukuje swojego miejsca w życiu. Ani w domu dziecka, ani w domach, do których trafiała, nie potrafiła się odnaleźć.

 

Anna "KAJA" KajuthAnna "KAJA" Kajuth
Foto: Bartosz Krupa / East News

Sport w życiu Ani odgrywa bardzo ważną rolę. W liceum sportowym  była rokującą lekkoatletką, zdobyła mistrzostwo Polski w sztafecie juniorów. Na treningach dawała z siebie wszystko. Do czasu gdy zorientowała się, że kosztuje ją to zbyt wiele wyrzeczeń w jej nastoletnim życiu. Nie była na to gotowa i porzuciła swoją pasję na rzecz wolności i imprezowania. Mimo jednak tej decyzji najbardziej ceni w sobie determinację i systematyczność. Może te cechy przydadzą się Ani w innej dziedzinie?

O czym marzy? Obecnie o dostaniu się do szkoły oficerskiej, a w przyszłości o zwyczajnym spokojnym życiu, u boku ukochanej osoby. Nie cierpi nonszalancji, arogancji oraz ludzi, którzy są zbyt pewni siebie. Liczy na to, że po programie zmieni swoje podejście do ludzi, pracy, rodziny, drużyny oraz, że odnajdzie w sobie choćby mały pierwiastek kobiety.

tvnpix