DARIA JUSZCZYK

Sezon 2
DARIA  JUSZCZYK

DARIA JUSZCZYK (22 lata), Suwałki / Kłobuck

Daria jest odważna i szczera, ale z drugiej strony roztrzepana i jak sama o sobie mówi, bywa wredna. Mało obchodzi ją zdanie innych. Nie wie co to wstyd i nie przejmuje się opiniami na swój temat. Jest bardzo dumna z tego, że pomimo swojego trudnego charakteru, potrafi poświęcić się dla innych. Z drugiej strony, bywa bezczelna, chamska i ordynarna, czym zraża do siebie wiele osób. W rzeczywistości jednak są to tylko pozory. Tak naprawdę Daria jest chodzącym kompleksem i można zranić ją nawet jednym słowem.

 

Daria JuszczykDaria Juszczyk
Foto: Bartosz Krupa / East News

Aktualnie uczy się zaocznie w liceum. Nie pracuje, ale też nie za bardzo uśmiecha jej się szukanie pracy. Z drugiej strony w domu jej się już nudzi i coś by ze sobą zrobiła, ale trudno jej znaleźć odpowiednie zajęcie, gdyż jest leniuchem i nie cierpi rano wstawać.

W przyszłości widzi siebie jako żonę, mamę w domu z ogródkiem, a także jako kobietę pracującą, prowadzącą własną działalność. Czego oczekuje po udziale w „Projekcie Lady”? Tego,  że uda jej się uzewnętrznić swoją lepszą naturę, którą skrywa gdzieś głęboko. Liczy również, że jej chłopak w końcu zobaczy w niej nie tylko swoją dziewczynę, ale również kandydatkę na żonę. Chce także, aby mama w końcu była z niej dumna.

tvnpix