KATARZYNA "KASIIA" FIK

Sezon 2
KATARZYNA "KASIIA" FIK

KATARZYNA "KASIIA" FIK (25 lat), Warszawa

Kasia to punkówa, zbuntowana indywidualistka i romantyczka w jednym. Jest bardzo przywiązana do swoich ozdób – biżuterii, pasków, ćwieków.  Uważa, że jeśli zdjęłaby z siebie całą tę dekorację, byłaby zbyt lekka i oderwałaby się od ziemi.

Pracuje w call center. Zajmuje się sprzedażą telewizji cyfrowej. Jednak nie jest to jej wymarzone zajęcie. Interesuje się sztuką makijażu i chciałaby z tym związać swoją przyszłość. Skończyła niedawno szkołę charakteryzacji i planuje szkolić się także we fryzjerstwie.

Kasia nie lubi fałszywych, dwulicowych ludzi, który plotkują o niej za jej plecami. Uważa również, że inne dziewczyny jej nie lubią, choć nawet nie zadają sobie trudu, żeby ją poznać. W przeszłości miała problemy z agresją, ale dziś dumna jest z tego, że potrafi się bardziej kontrolować. Jednak mimo to, każdy kto ją poważnie zrani, musi się mieć na baczności. Zemsta może go spotkać nawet po kilku miesiącach.

 

Katarzyna "KASIIA" FikKatarzyna "KASIIA" Fik
Foto: Bartosz Krupa / East News

Nie cierpi ludzi, którzy krzywdzą zwierzęta. Nienawidzi głupoty, kłamstwa, niewierności, wykorzystywania innych do własnych celów. Marzy o tym, by nie musieć martwić się o pieniądze oraz by wszystkie jej plany zawodowe się zrealizowały, a także by jej rodzina była zawsze szczęśliwa. A czego oczekuje po udziale w “Projekcie Lady”? Chciałaby dorosnąć i przeobrazić się w prawdziwą kobietę z ambicjami. Pragnie też, by najbliżsi byli z niej dumni.

tvnpix