KINGA ORCHOWSKA

Sezon 2
KINGA ORCHOWSKA

KINGA ORCHOWSKA (19 lat), Rumia

Kinga to niesforna łobuziara, uwielbiająca imprezy. Jest instagramową modelką, fotografuje się w bieliźnie i pozuje w bardzo śmiałych pozach. Mimo, że na portalu społecznościowym ma blisko 200 tysięcy followersów, jej rodzicie nie mają zielonego pojęcia o jej kontrowersyjnym hobby. Jest  dumna ze swojej stanowczości, chociaż często tak naprawdę nie wie, czego chce. Jej marzeniem jest zostać trenerką pole dance, fotomodelką i wokalistką.

Roztrzepanie i impulsywność sprawiają, że często najpierw działa, a potem myśli. Za wszelką cenę musi postawić na swoim. Ma też jednak drugie oblicze - szczerej i wrażliwej dziewczyny, która łatwo się zraża. Tej ostatniej cechy Kinga wyjątkowo w sobie nie lubi.

 

Kinga OrchowskaKinga Orchowska
Foto: Bartosz Krupa / East News

 

Wśród swoich idolek wymienia takie gwiazdy jak Marilyn Monroe, Doda, czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Ciągle uaktualnia pomysły na to, co by chciała robić w życiu. Ale są też rzeczy, które pozostają u niej niezmienne – miłość do jedzenia i zwierząt oraz alergia na kłamstwo. Jej wielkim, niezrealizowanym wyzwaniem jest egzamin na prawo jazdy, do którego szykuje się kolejny raz.

Na udział w programie namówili ją znajomi, ale rodzice także ją wsparli w tej decyzji. Mają nadzieję, że może wreszcie nabierze ogłady i dobrych manier. To właśnie dla nich Kinga najbardziej chciałaby się zmienić.

tvnpix