KLAUDIA HARĘZA

Sezon 2
KLAUDIA HARĘZA

KLAUDIA HARĘZA (19 lat), Niewiadow

Klaudia to pozornie cicha i spokojna dziewczyna. Przy pierwszym kontakcie bywa tajemnicza i melancholijna. Potrafi z niej jednak wyjść druga natura - przywódcy bandy i inicjatorki imprezowych szaleństw. Gdy tylko znajdzie się w centrum uwagi, jest gotowa na wiele. Nie ma kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Ceni naturalność i nie akceptuje „plastikowych i wymalowanych lal”. Woli styl imprezowego ziomka i błazna. Jej marzeniem jest być najlepszą wersją samej siebie. Klaudia to bardzo empatyczna dziewczyna. Lubi pomagać ludziom i obdarowywać ich nawet najmniejszymi drobiazgami.  Mama wierzy w nią z całych sił. Uważa, że ma duży potencjał i może wiele w życiu osiągnąć.

 

Klaudia HaręzaKlaudia Haręza
Foto: Bartosz Krupa / East News

Ze względu na dwoistą naturę Klaudii, nie udało jej się uniknąć kłopotów w życiu. Wpadła w złe towarzystwo, a jej główną rozrywką stały się imprezy z dużą ilością alkoholu i narkotyków. Potrafiła znikać na całe weekendy z domu. Dziś, choć nadal nie jest aniołkiem i wygrała walkę z niszczącymi ją używkami, pragnie się zmienić i pokazać wszystkim, a szczególnie rodzinie, że potrafi być odpowiedzialna i jest w stanie sama o siebie zadbać. Po tych wydarzeniach Klaudia jest bardzo dumna z tego, że jest w stanie radzić sobie z problemami.

Imponują jej ludzie, którzy przeszli trudną drogę od zera do milionera. Chciałaby osiągnąć sukces i za 10 lat widzi siebie jako osobę wykształconą i samowystarczalną.

tvnpix