O programie

O programie Projekt Lady |
O programie
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek  Foto: TVN
CZWARTA EDYCJA "PROJEKTU LADY"! "Projekt Lady" powraca z nowym sezonem! Tym razem do grona naszych uczestniczek dołączą... dziewczęta innych narodowości! Poznajcie szczegóły.
"Projekt Lady 4" - mentorki, prowadząca i uczestniczki"Projekt Lady 4" - mentorki, prowadząca i uczestniczki
Foto: TVNW XIX-wiecznym pałacu w Rozalinie pojawi się trzynaście nowych uczennic. Eksperymentalna szkoła ma pomóc im odmienić dotychczasowe życie. Producenci zgodnie twierdzą, że wybór uczestniczek do tego sezonu przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. To będzie bardzo mocna grupa silnych osobowości i świadomych dziewcząt. To także pierwsza międzynarodowa edycja. Wśród uczennic szkoły dam będą dziewczęta innych narodowości. Do programu zgłosiły się również Polki, które na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju – w Wielkiej Brytanii i Holandii.

To wyjątkowa edycja pod każdym względem. Przychodzące do kolejnych edycji dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów. Nauka zostanie zintensyfikowana poprzez zaproszenie do współpracy jeszcze większej liczby ekspertów i specjalistów oraz poszerzona o jeszcze więcej praktycznych szkoleń, które przydadzą się dziewczętom w codziennym życiu. Uczestniczki częściej niż w poprzednich edycjach będą opuszczać pałac, by na bieżąco konfrontować przyswojoną wiedzę.

Uczestniczki 4. edycji "Projektu Lady"

Magdalena Rybak
1 z 13
Magdalena Rybak
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Iwona Sobieraj
2 z 13
Iwona Sobieraj
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Katarzyna Kozubek
3 z 13
Katarzyna Kozubek
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Małgorzata Bartnik
4 z 13
Małgorzata Bartnik
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Agata Mielcarz
5 z 13
Agata Mielcarz
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Sabina Pysz
6 z 13
Sabina Pysz
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Klaudia Zielińska
7 z 13
Klaudia Zielińska
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Liubov Miruk
8 z 13
Liubov Miruk
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Natalia Lieber
9 z 13
Natalia Lieber
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Laura Wawrzynowicz
10 z 13
Laura Wawrzynowicz
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Dominika Wiącek
11 z 13
Dominika Wiącek
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Roksana Grzelka
12 z 13
Roksana Grzelka
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Sandra Marmon
13 z 13
Sandra Marmon
Foto: Cezary Piwowarski/TVN
Iwona SobierajKatarzyna Kozubek
+11
Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami. Spotkanie z rodzinami po dłuższej rozłące także przebiegnie w innej niż dotychczas formie. Każda z uczestniczek indywidualnie ugości swoich bliskich. Dotąd odpowiedzialność za przyjęcie rozkładała się na całą grupę, a tym razem wystąpią solo w roli gospodyń.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki? Dowiecie się już niebawem. Dziewczęta pod okiem mentorki Tatiany będą walczyć ze strachem jak nigdy dotąd. Testy na pokonanie własnych lęków wzbudzą w nich niesamowite emocje.
Kanał wideo (11)

"Projekt Lady" - the best of z 1. odcinka 4. edycji programu!

 • Projekt Lady: Ceremonia wręczenia pereł w towarzystwie Małgosi Rozenek-Majdan
  Projekt Lady: Ceremonia wręczenia pereł w towarzystwie Małgosi Rozenek-Majdan(1 z 11)
 • Projekt Lady: Warsztaty z Maciejem Majznerem. Komu poszło najlepiej? (cz. II)
  Projekt Lady: Warsztaty z Maciejem Majznerem. Komu poszło najlepiej? (cz. II)(2 z 11)
 • Projekt Lady: Warsztaty z prezencji i postawy ciała (cz. I)
  Projekt Lady: Warsztaty z prezencji i postawy ciała (cz. I) (3 z 11)
 • Projekt Lady: Mentorka Irena surowym okiem ocenia stroje dziewcząt
  Projekt Lady: Mentorka Irena surowym okiem ocenia stroje dziewcząt (4 z 11)
 • Projekt Lady: Mundurki, które przysporzyły kłopotów i morza łez
  Projekt Lady: Mundurki, które przysporzyły kłopotów i morza łez (5 z 11)
 • Projekt Lady: Niektórym posiłki z mentorkami odbierają apetyt, a powinny mowę!
  Projekt Lady: Niektórym posiłki z mentorkami odbierają apetyt, a powinny mowę! (6 z 11)
 • Projekt Lady: Jak się zachować, kiedy mentorka Irena patrzy?
  Projekt Lady: Jak się zachować, kiedy mentorka Irena patrzy?(7 z 11)
 • Projekt Lady: Polski język, trudny język!
  Projekt Lady: Polski język, trudny język! (8 z 11)
 • Projekt Lady: Czas się pożegnać z... telefonami!
  Projekt Lady: Czas się pożegnać z... telefonami!(9 z 11)
 • Projekt Lady: "Trzeba było nie chlać!"
  Projekt Lady: "Trzeba było nie chlać!"(10 z 11)
 • Projekt Lady: "Nie każdy może mieć dobre dziecko..."
  Projekt Lady: "Nie każdy może mieć dobre dziecko..."(11 z 11)
Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach. Ale to nie wszystko. Przygotuje także szkolenia i przekaże praktyczną wiedzę, np. jak mierzyć się z plotką.
W tym sezonie częściej będą gościć uczestniczki z poprzednich edycji. Dowiemy się, jak sobie radzą po zakończeniu programu i jaką radą mogą służyć dziewczętom, które zmagają się ze swoimi słabościami w tym sezonie. Kto się pojawi i w jakiej roli? To na razie pozostanie tajemnicą.
Półfinalistki wyjadą tym razem na Maltę, gdzie zostaną ugoszczone przez jedną z najważniejszych europejskich arystokratycznych rodzin. Tam czekają na nie zadania najwyższej próby. Z tej podróży wrócą już tylko trzy dziewczyny, które w ostatnim finałowym tygodniu, zawalczą o główną nagrodę. A na wielki finał kreacje dla nich przygotuje projektantka gwiazd - Viola Piekut.Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

Start „Projektu Lady” 20 maja! Emisja nowych odcinków w każdy poniedziałek o 21:30.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TRZECIA EDYCJA "PROJEKTU LADY"

Szkoła dla dam przenosi się do XIX-wiecznego pałacu w Rozalinie!

Trzynaście dziewcząt zgłasza się do eksperymentalnej szkoły, by odmienić swoje dotychczasowe życie. W tej edycji czeka nas najbardziej spektakularne wejście kandydatek w historii programu. Tym razem uczestniczki poznają się nieco wcześniej i wszystkie razem dosłownie szturmem wtargną do Pałacu w Rozalinie. Mentorki  Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, które przecież wiele już widziały w programie, aż zaniemówią z wrażenia. Jednak nic co ludzkie, nie jest im obce. A ponieważ lubią wyzwania, to z pomocą zaproszonych do współpracy specjalistów, dołożą wszelkich starań, by uczestniczki „Projektu Lady”, wyniosły z pobytu w programie jak najwięcej i zmieniły swoją postawę życiową. Przez cały okres pobytu kandydatek na damy w „Projekcie Lady” będzie towarzyszyć im  oraz służyć radą, prowadząca program – Małgorzata Rozenek-Majdan.

Kanał wideo (6)

Najlepsze momenty 1. odcinka 3. sezonu - gorąco polecamy wejście uczestniczek!

 • „Piz*a nad głową” – spektakularne wejście WSZYSTKICH uczestniczek naraz!
  „Piz*a nad głową” – spektakularne wejście WSZYSTKICH uczestniczek naraz!(1 z 6)
 • Mroczna pogromczyni nagannych sylwetek - Iwona Radwan-Sado uczy, jak chodzić na szpilkach
  Mroczna pogromczyni nagannych sylwetek - Iwona Radwan-Sado uczy, jak chodzić na szpilkach(2 z 6)
 • Kolacja, która stanęła ością w gardle mentorek. Dlaczego tak?
  Kolacja, która stanęła ością w gardle mentorek. Dlaczego tak?(3 z 6)
 • Perły rozdane - czas wczuć się w damę!
  Perły rozdane - czas wczuć się w damę!(4 z 6)
 • Boks kontra szpilki – a w finale łzy. Sprawdźcie czy radości, czy żalu
  Boks kontra szpilki – a w finale łzy. Sprawdźcie czy radości, czy żalu(5 z 6)
 • Zapowiedź drugiego odcinka!
  Zapowiedź drugiego odcinka!(6 z 6)

Każdy dzień dla kandydatek na damy będzie prawdziwym egzaminem. Dyscyplina, samokontrola, obowiązkowość, czy dobre maniery – nad tym z pewnością dziewczęta muszą ostro popracować. I choć to już trzecia edycja programu, a uczestniczki dokładnie prześledziły dwa pierwsze sezony, to szkoła dla dam kryje przed nimi jeszcze wiele tajemnic i niespodzianek. Spotkania z ludźmi, które wpłyną na ich życie, wizyty w miejscach, do których nigdy same by nie trafiły oraz doświadczenia, które wzbogacają. Co będzie dla nich największym wyzwaniem? Co wywoła w nich bunt? A co mile je zaskoczy?

W tym sezonie będzie kipiało od emocji. Dziewczęta, które zgłosiły się do programu, nie tylko posiadają wyraziste osobowości, ale też bardzo żywo reagują na wszelkie nowe dla nich sytuacje. Do tego stopnia, że niektóre z nich będą chciały z własnej woli opuścić program. Czy dojdzie do tego po raz pierwszy w historii programu?

Silne wzruszenia, jak nigdy dotąd będą też towarzyszyć mentorce Tatianie Mindewicz-Puacz, która trafia w czułe punkty uczestniczek, jednocześnie pomagając im uporać się z różnymi demonami. Z kolei Irena Kamińska-Radomska pokaże zupełnie nową twarz. Takiej mentorki, która słynie z zamiłowania do zasad, porządku i dystyngowanego stylu, jeszcze nie znacie!

Cel programu jest jeden. Wszystkie dziewczęta mają szansę stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Po cotygodniowych eliminacjach, jedna z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii.

----------------------------------------------------------------------------------------------

DRUGA EDYCJA "PROJEKTU LADY"

13 zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje szansę na zmianę swojego dotychczasowego życia. Dzięki pobytowi w ekskluzywnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęć samych zainteresowanych.

Projekt LadyProjekt Lady
Foto: TVN / Bartosz Krupa | TVN / Bartosz Krupa


Trzy miesiące wypełnione po brzegi zajęciami, szkoleniami, spotkaniami z inspirującymi ludźmi, zadania, które pozwolą im nie tylko poznawać nowe rzeczy, ale także poznać same siebie. Co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt. Trzy najlepsze dojdą do wielkiego finału i zawalczą o tytuł pierwszej damy drugiego sezonu „Projektu Lady“. Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda – trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. Przez całą edycję programu w najważniejszych momentach będzie towarzyszyć im prowadząca program – Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dziewczęta przekraczają próg szkoły dla dam i wchodzą w zupełnie inny świat. Świat, którego nie znają. Świat, który może sprawiać im wiele trudności. Ale kto powiedział, że droga do sukcesu jest usłana różami? Każda z kandydatek jest odmienną osobowością, z czym innym zmaga się w życiu i dźwiga własny bagaż doświadczeń. A co jest dla nich ważne? Dla niektórych dobra materialne, dla innych wygląd zewnętrzny, a jeszcze dla innych sukces i sława. Czy aby na pewno wszystkie te cele są godne pochwały? Czy można zmienić swoje priorytety życiowe i kierować się w życiu istotnymi wartościami?

Niepokorne dziewczęta z pewnością zrobią wrażenie swoim wejściem. Tylko czy aby na pewno pozytywne? Mentorki Tatiana i Irena wiele już widziały w pierwszej edycji programu, a jednak kandydatki na damy ich nie zawiodą i zaskoczą jeszcze większą fantazją i pomysłowością. Zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i o sposób bycia. Pierwsze spotkanie w pałacowym hallu może być zaskoczeniem dla wszystkich. Kogo przerazi się mentorka Tatiana? Kto wprawi mentorkę Irenę w osłupienie? A na czyj widok obie zaniemówią?

Kto pojawi się wśród uczestniczek nowej edycji „Projektu Lady”? Wielbicielka muzyki, czyli aspirująca wokalistka Julia, która chce podbić polską scenę muzyczną oraz nastoletnia raperka Paulina, która chciałaby zmienić swój wizerunek i pokazać mamie, że stać ją na wiele więcej w życiu. W zastęp uczennic radziejowickiej szkoły wkroczą także: dama stworzona do wykwintnego życia, domagająca się czerwonych dywanów, Kaja o wizerunki chłopczycy, szukająca w sobie kobiecości, dziewczyna kierowcy tira, która chce na „diecie lady” zrzucić parę kilogramów. Dziewczęta te są niczym płatki śniegu – każda z  nich niepowtarzalna. Niestety już na samym początku będą musiały zrezygnować z ostentacyjnego wyrażania swojej oryginalności. Czekają na nich mundurki. Dla każdej z nich identyczny. I dalekie są one od stylu, w którym lubują się kandydatki na damy. Dłuższe spódnice, buty bez obcasów, koszule i marynarki.  Tych elementów garderoby z pewnością próżno szukać w szafach większości z tych dziewcząt.

Odmienny styl to nie jedyna nowość dla uczennic szkoły w Radziejowicach. Wczesna pobudka, dyżury śniadaniowe i przygotowanie stołu do posiłków, a następnie odpowiednie zachowanie podczas ich spożywania, może być dla zbuntowanych dziewcząt nie lada zaskoczeniem. Ceremonia wręczenia pereł to znak, że nauka ruszyła na dobre. A od czego zaczną tę trzymiesięczną przygodę swojego życia? Iwona Radwan-Sado nauczy je wzbudzać podziw, zachwyt i demonstrować swoją kobiecość, czyli poprowadzi krótki, ale intensywny kurs eleganckiego chodzenia.

Jak nowe kandydatki na damy zniosą pierwsze słowa ostrej krytyki? Komu będą się żalić? Kogo pokochają, a kogo znienawidzą? Która z kandydatek pierwsza się zbuntuje? „Projekt  Lady” czas zacząć!

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PIERWSZA EDYCJA "PROJEKTU LADY"

 

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”, w którym udział weźmie 12 dziewczyn, deklarujących chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe…

Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek, Irena Kamińska-RadomskaTatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek, Irena Kamińska-Radomska
Foto: TVN / Piotr Mizerski
„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości. Po drugiej – ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość. Gdy staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna. 12 zagubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek oraz ekspertów z różnych dziedzin będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy oraz zmotywuje do walki o własne marzenia. Nagrodą główną w programie jest trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Cambridge School w Wielkiej Brytanii!

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej. Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek.

Mentorki - Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-RadomskaMentorki - Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska
Foto: TVN / Piotr Mizerski
Pierwszą z nich jest Tatiana Mindewicz-Puacz – doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR.

Tatiana Mindewicz-Puacz - mentorka z "Projektu Lady"Tatiana Mindewicz-Puacz - mentorka z "Projektu Lady"
Foto: TVN / Piotr Mizerski
Drugą mentorką jest dr Irena Kamińska-Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów.

Irena Kamińska-Radomska - mentorka z "Projektu Lady"Irena Kamińska-Radomska - mentorka z "Projektu Lady"
Foto: TVN / Piotr Mizerski
Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy – nauczyciele z „twardym charakterem”. W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny, 3-miesięczny tok rozwoju i dalszej edukacji  w Eurocentres Cambridge School w Wielkiej Brytanii!

Małgorzata Rozenek z mentorkamiMałgorzata Rozenek z mentorkami
Foto: TVN

tvnpix