powrót do listy

Odcinek 10., sezon 2. - FRANCUSKI SZYK W „PROJEKCIE LADY”

Odcinek 10., sezon 2. - FRANCUSKI SZYK W „PROJEKCIE LADY”
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Uczestniczki „Projektu Lady” wyruszą w wielki świat, by sprawdzić się poza murami Pałacu w Radziejowicach. Wszystkie dotychczasowe testy, szczególnie egzaminy z savoir-vivre’u Ireny Kamińskiej-Radomskiej, miały je przygotować na podbój europejskiego miasta kultury, sztuki i miłości, czyli Paryża. Dla niektórych z dziewcząt będzie to pierwsza podróż za granicę, a także pierwszy lot samolotem.  Emocje w powietrzu już sięgną zenitu. A co czeka je po wylądowaniu na francuskiej ziemi?

 

W stolicy Francji uczestniczki „Projektu Lady” wielu rzeczy doświadczą również po raz pierwszy. Nieznany język, obca kultura, spotkania z szanowanymi i dystyngowanymi ludźmi oraz wizyta w miejscach, które budzą ciekawość, zachwycają, ale jednocześnie lekko deprymują – od tych  nowych doznań może zakręcić się w głowie.

 

Obiad w bardzo znanej paryskiej restauracji zaskoczy niejedną z nich. Jakich potraw koniecznie będą chciały zakosztować? I czego nie będą chciały spróbować? Spotkanie z francuskim arystokratą, przewodnikiem po Paryżu, który współpracował z rodziną Cartier, Louis Vuitton czy książęcą rodziną Monako, będzie swoistym testem dla uczestniczek „Projektu Lady”. Która najlepiej poradzi sobie na tym egzaminie?

 

Elegancję można podziwiać nawet w powszedni dzień na ulicach francuskiej stolicy. Jednak dziewczęta czeka niezapomniany wieczór wśród reprezentantów światowej mody. Dziewczęta trafią na jedno z ważniejszych wydarzeń mody na świecie?  Jak poradzą sobie na eleganckim przyjęciu? Czy będą potrafiły się odnaleźć się w paryskiej śmietance towarzyskiej? Budzące zachwyt i onieśmielenie nazwiska osób, z którymi będą miały okazję uścisnąć dłoń, sprawi, że tej nocy trudno im będzie zasnąć.

 

Jak poradzą sobie uczestniczki rzucone na głęboką wodę? Jakie wrażenie zrobi na dziewczętach Paryż? Czy zbiorą więcej pochwał czy negatywnych uwag? Dla której z nich Paryż będzie ostatnim etapem w drodze po tytuł pierwszej damy „Projektu Lady”?

 

A już za tydzień w Paryżu! #na_bogato
A już za tydzień w Paryżu! #na_bogato

 

zamknij
Odcinek 9., sezon 2. - MATURA W SZKOLE DLA DAM!
Następny odcinek:

Odcinek 9., sezon 2. - MATURA W SZKOLE DLA DAM!