powrót do listy

Odcinek 3., sezon 2. - PRAWDZIWA BOMBA EMOCJONALNA W „PROJEKCIE LADY”!

Odcinek 3., sezon 2. - PRAWDZIWA BOMBA EMOCJONALNA W „PROJEKCIE LADY”!
Projekt_Lady_II_03 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Dziewczęta musiały odreagować nadmiar emocji po wieczornej eliminacji. Proceder, którego się dopuściły, niestety nie pozostanie bez echa i mentorki wyciągną konsekwencje. Kara, jaką poniosą, będzie naprawdę dotkliwa. Kto będzie musiał się jej poddać? Co czeka winowajczynie? Jedno możemy zdradzić. Wszystkie uczestniczki będą zaskoczone i oburzone, a niektóre z nich ledwo powstrzymają się od płaczu.

Podczas zajęć z prawdziwym dżentelmenem, wygadane i zbuntowane dziewczyny, którym przecież nie brakuje odwagi, a zwłaszcza tupetu, nagle się speszą i zawstydzą. Czy to możliwe? Kto je tak onieśmieli? Jakich manier będą musiały się nauczyć w obcowaniu z eleganckim mężczyzną. A komu ten pomysł zupełnie nie przypadnie do gustu?

Uczestniczki „Projekt Lady” swoim ubiorem próbują zwrócić na siebie uwagę, ale jednocześnie coś ukryć. Efekt często jest odwrotny od zamierzonego, a strój najczęściej szokuje i odwraca uwagę od ich prawdziwych osobowości. Jak więc powinny się ubierać? Szkolenie z dress code’u, czyli dostosowania ubioru do okazji, pokaże im, że można wyglądać kobieco i seksownie, a jednocześnie stylowo i elegancko. Która z dziewcząt będzie miała największy problem ze zmianą swojej garderoby?

Agresja i wybuchowość to dla wielu uczestniczek  duży problem. Nauczyły się tak dawać ujście swoim emocjom i trudno im się od tego odzwyczaić. Zdemolowanie czyjegoś mieszkania czy wyrzucenie przez okno wszystkich rzeczy osoby, która nas zraniła - na tym może się nie skończyć. Ciężkie pobicia, które mogą być tragiczne w skutkach, zdarzyły się dwóm uczestniczkom programu. Którym? Gdzie mogą szukać rozwiązania swoich problemów? Tatiana Mindewicz-Puacz wskaże dziewczynom odpowiedni kierunek.

Kandydatki na damy w „Projekcie Lady” nie znają zbyt wielu sposobów na spędzenie wieczoru. Na ogół wybierają klub, muzykę, taniec i alkohol. Tym razem otrzymają zaproszenia na imprezy, w których nigdy nie uczestniczyły. Orientalna kolacja z azjatycką rodziną, spotkanie w kole gospodyń wiejskich, warsztaty poezji japońskiej haiku. Czy będą potrafiły się zachować w towarzystwie osób z innymi przyzwyczajeniami? Czy takie zajęcia przypadną dziewczętom do gustu? Co je przerazi, co wzruszy, a co dostarczy niezapomnianych wspomnień?

zamknij
Odcinek 2., sezon 2. - "NAPRAWDĘ JAKA JESTEŚ, NIE WIE NIKT…"
Następny odcinek:

Odcinek 2., sezon 2. - "NAPRAWDĘ JAKA JESTEŚ, NIE WIE NIKT…"