powrót do listy

Odcinek 4., sezon 2. - JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ PISZĄ!

Odcinek 4., sezon 2. - JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ PISZĄ!
Projekt_Lady_II_04 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Najwyższa pora, obok zajęć zmieniających podejście dziewcząt do życia oraz ich sposób myślenia, wprowadzić wizerunkową rewolucję. Niektóre uczestniczki przejdą bardzo radykalną metamorfozę. Aby jednak w ten proces wprowadzić kandydatki na damy łagodniej. Zaczną od relaksu w spa oraz spiłowania pazurków. Dosłownie. Ich długie i kolorowe paznokcie otrzymają bardziej stonowaną formę. Niektóre z dziewcząt będą bardzo intensywnie broniły się przed zdjęciem tipsów. Bez nich przecież nie wyobrażają sobie życia… I absolutnie w tym stwierdzeniu nie ma cienia przesady.

Taki stres trzeba odreagować. Najlepiej wykorzystując opcję all inclusive w spa. A one to potrafią. O tych ekscesach oczywiście dowiedzą się mentorki, które nie będą kryć złości oraz zażenowania. Irena Kamińska-Radomska postanowi baczniej im się przyjrzeć. Rozpocznie od wizyty w ich pokojach. Ta inspekcja będzie dla uczestniczek totalnym zaskoczeniem. Dla mentorki zresztą również. To co tam zobaczy, przejdzie jej najśmielsze oczekiwania. Której z dziewcząt i za co najbardziej się oberwie?

Tatiana Mindewicz-Puacz przygotuje z myślą o uczestniczkach ciekawy eksperyment. Nie tylko wprawi on dziewczęta w zdumienie, ale też skłoni do głębokich refleksji. Czego będzie dotyczył? Wizerunku uczestniczek, które jak wiadomo lubią się wyróżniać wyglądem, szokować i manifestować własne podejście do życia. Czy to prawda, że jak cię widzą, tak cię piszą? Czy jednak mimo wszystko, ocenia się książkę po okładce? Czy brutalne opinie innych zranią dziewczęta? Komentarze będą naprawdę dosadne i wielu uczestniczkom ciężko będzie się z nimi pogodzić. Ile sekund wystarczy, żeby kogoś skreślić tylko po wyglądzie zewnętrznym?

Takie zajęcia to dobry grunt pod metamorfozę wizerunku. Jednak chęć zmiany nie zawsze oznacza gotowość na nią. To będzie poważna próba charakterów. Która uczestniczka będzie się najbardziej buntować? Którą z nich zachwyci przemiana? A która da sobie szansę, a potem w drastyczny sposób jej się pozbawi? Uwaga! Reakcje mogą być iście wybuchowe!

 

 

 

zamknij
Odcinek 3., sezon 2. - PRAWDZIWA BOMBA EMOCJONALNA W „PROJEKCIE LADY”!
Następny odcinek:

Odcinek 3., sezon 2. - PRAWDZIWA BOMBA EMOCJONALNA W „PROJEKCIE LADY”!