powrót do listy

Odcinek 7., sezon 2. - ŚWIAT KULTURY I SZTUKI W „PROJEKCIE LADY”!

Odcinek 7., sezon 2. - ŚWIAT KULTURY I SZTUKI W „PROJEKCIE LADY”!
Projekt_Lady_II_07 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

ŚWIAT KULTURY I SZTUKI W „PROJEKCIE LADY”!

Ten tydzień dziewczęta będą miały wypełniony po brzegi kulturą i sztuką. W  drugiej edycji są uczestniczki, które posiadają i rozwijają swoje artystyczne pasje. Dwie z nich kochają muzykę i chciałyby z nią związać swoją przyszłość. Julka Jaroszewska śpiewa, a Paulina „Pyśka“ Radzikowska rapuje i pisze teksty. Dzięki programowi „Projekt Lady“ spełnią swoje  muzyczne marzenia. Trafią do profesjonalnego hip-hopowego studia. Jakie emocje będą im towarzyszyć? Jak widzą swoją dalszą drogę artystyczną? Czy bliscy wierzą w ich talent?

Upragniony wyjazd do Warszawy będzie obfitował także wiele innych zapierających dech w piersiach wrażeń. Luksusowy hotel, zajęcia w Akademii Sztuk Pięknych, wizyta w teatrze Imka, spotkanie z aktorem Tomaszem Karolakiem – wszystkie te atrakcje wywołają mnóstwo emocji.

Tatiana przygotuje dla dziewcząt coś specjalnego.  Ubierze je w białe kombinezony, zabierze do Akademii Sztuk Pięknych i da całkowitą wolność wyrazu artystycznego. Poprzez plastyczne prace uczestniczki uwolnią swoje demony i będą mogły opowiedzieć o tym co je boli. A przede wszystkim dostaną szansę na rozliczenie się z przeszłością. Jedna z nich zdobędzie się naprawdę na bardzo osobiste wyznanie, płynące prosto z głębi serca.

Kilka z dziewcząt przyzna, że wizyta w teatrze będzie dla nich zupełnie nowym doświadczeniem. I choć niektóre z uczestniczek twierdzą, że są z kulturą trochę na bakier, sztuka o Krzysztofie Komedzie, wielkiej postaci światowej muzyki, zaintryguje je. To nowe przeżycie bardzo mile zaskoczy dziewczęta. A spotkanie z Tomaszem Karolakiem okaże się bardzo onieśmielające. Nie tylko dla nich…

I mimo, że ten wyjazd będzie pełen pozytywnych bodźców, to jednak położy się na nim cień. Miłą atmosferę zaburzy konflikt dwóch uczestniczek. Co będzie powodem kłótni? Czyje zachowanie doprowadzi jedną z dziewcząt do płaczu?

 

 

 

zamknij
Odcinek 6., sezon 2. - INNA DEFINICJA SEKSAPILU!
Następny odcinek:

Odcinek 6., sezon 2. - INNA DEFINICJA SEKSAPILU!