powrót do listy

Odcinek 9., sezon 2. - MATURA W SZKOLE DLA DAM!

Odcinek 9., sezon 2. - MATURA W SZKOLE DLA DAM!
projekt lady odc 9 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Matura w szkole dla dam? W „Projekcie Lady” wszystko jest możliwe. Jakie przedmioty pojawią się na egzaminie? Testy z savoir-vivre’u będą naprawdę czarnym szlakiem dla zawodoców. Wymagania menotrki Ireny przeraziły niejedną uczestniczkę przygotowując ekstremalne testy.  I gdy na finał została zaplanowana nastrojowa kolacja będzie taka spokojna i sielankowa. Zachowanie uczestniczek przy stole będzie bardzo wnikliwie przez nią obserwowane, a następnie oceniane.

I co jeszcze wymaga poprawy? Komu najlepiej poszedł egzamin maturalny w Radziejowicach? Którą z dziewcząt zjadł stres? Słodki deser okazał się dla niektórych bardzo gorzki. Nowatorska metoda, która pozwala oduczyć się przeklinania. Gdy zostaną zebrane liczne wiązanki niczym z rynsztoka, same dziewczęta się zawstydzą. Jak można oduczyć się przeklinania?

Przeklinanie- słownictwo jak z rynsztoka? Dlaczego wulgayrzmów używają?

Ponieważ konflikty wśród dziewcząt całkowicie Tatiana postanowila przeprowadzić zajęcia z trudných rozmów. Brak zaufania powoduje, że nie są szczere. Niektóre dziewczęta otworzyły się i okazało się jak błahe potrafią być nasze codzienne problemy.

Zwiastun odcinka 9.
Zwiastun odcinka 9.

zamknij
Odcinek 8., sezon 2. - PRACA MARZEŃ!
Następny odcinek:

Odcinek 8., sezon 2. - PRACA MARZEŃ!