PAULINA "PYŚKA" RADZIKOWSKA

Sezon 2
PAULINA "PYŚKA" RADZIKOWSKA

PAULINA "PYŚKA" RADZIKOWSKA (18 lat), Siedlce

Paulina jest marzycielką z mroczną duszą. Słucha hip-hopu i marzy o profesjonalnej  karierze raperki. Pisze teksty, tworzy muzykę i próbuje swoich sił w studiu, nagrywając własny materiał. Utwory publikuje  na kanale YouTube oraz na profilu facebookowym.

Ubiera się prowokująco, a temat seksu pojawia się u niej częściej niż wszystkie inne tematy świata razem wzięte. Jest dumna ze swojej determinacji, wytrwałości i odwagi, ale przejawia się ona wyłącznie w dziedzinie hip-hopu. W innych sferach życia nie wykazuje takiego zaangażowania. Dla przykładu, kompletnie nie radzi sobie z nauką. Wierzy, że ma talent i dzięki ambicji spełni swoje największe marzenie, jakim jest wydanie płyty, która znalazłaby się na wysokich miejscach list sprzedaży. Mama także wierzy w jej muzyczne zdolności, jednak na wsparcie ojca w tej materii, Paulina nie może liczyć.


Paulina "PYŚKA" RadzikowskaPaulina "PYŚKA" Radzikowska
Foto: Bartosz Krupa / East News


Za 10 lat widzi siebie jako spełnioną, niezależną oraz wykształconą kobietę. Inspirują ją i zachwycają wszyscy ludzie sukcesu, którzy spełnili swoje marzenia. W życiu bardzo boli ją niesprawiedliwość, a w ludziach najbardziej drażni pozoranctwo i dwulicowość. Lubi w sobie duże poczucie humoru, pogodę ducha i lojalność, a walczy ze swoją zaczepnością i wulgarnością. Chciałaby nabrać więcej pokory i ogłady, czego też oczekuje po udziale w programie „Projekt Lady”.

tvnpix