ROKSANA GAC

Sezon 2
ROKSANA  GAC

ROSKANA GAC (22 lata), Szczecin

Roksana to spontaniczna i asertywna dziewczyna. Nie lubi, gdy ktoś inny narzuca jej swoje zdanie lub każe robić rzeczy, na które nie ma ochoty. Choć lubi stawiać na swoim, to jednak brak jej wytrwałości. Chciałaby nauczyć się doprowadzać rozpoczęte rzeczy do końca. To jednak nie jedyna rzecz, nad którą chciałaby popracować, jeśli chodzi o jej charakter. Pomimo, że jest wesoła i kontaktowa, okazywanie uczuć nie jest jej mocną stroną.

Ma za sobą trudną przeszłość. W wieku 14 lat trafiła do pogotowia opiekuńczego wraz z młodszą o 5 lat siostrą Noemi. Tam wpadła w złe towarzystwo. Nie stroniła od narkotyków i miała problem z prawem. Z czasem znalazła się w ośrodku wychowawczym. W wieku 18 lat wyjechała z Polski do pracy w Holandii. Jednak nie odnalazła się tam. Szybko wróciła do kraju, by ułożyć sobie życie.

Roksana GacRoksana Gac
Foto: Bartosz Krupa / East News

Roksana nigdy nie była dobrą siostrą. Brak czułości czy empatii – to najdelikatniejszy sposób, w jaki można tę relację opisać. Dlatego też głównym powodem, dla którego chce wziąć udział w programie, jest jej młodsza siostra. Boi się, że Noemi może pójść w jej ślady. Pragnie pokazać jej, że nie jest tylko nieodpowiedzialną imprezowiczką i chciałaby być dla niej dobrym wzorem. Marzy, by siostra poszła zupełnie inną drogą niż ona.

tvnpix