Sandra Rogaczewska

Sezon 3
Sandra Rogaczewska
Sandra Rogaczewska  Foto: Cezary Piwowarski/TVN

21 lat, Rząśnia

Rudowłosa kokietka i wulkan energii w jednym. Uwielbia wyzywające stroje i mocno przesadzony makijaż. Rzadko pokazuje się bez sztucznych rzęs i czerwonych paznokci. Koronki, wysokie obcasy i bluzki z dużym dekoltem - to jej strój codzienny.

Sandra RogaczewskaSandra Rogaczewska
Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Zawsze głodna uwagi, przez co często zachowuje się sztucznie, wręcz  teatralnie. Sandra uwielbia dobrą zabawę. Jest flirciarą, która zawsze chce przykuwać męski wzrok. Kocha uwodzić i kusić. Bardzo łatwo wchodzi w konflikty z innym dziewczynami i często wywołuje problemy. Z natury bardzo pyskata, jedynak gdy obok znajduje się ktoś o silnej osobowości, szybko schodzi mu z drogi.

Ukończyła szkołę fryzjerską i z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Jednak na obecną chwilę żaden salon nie jest godny jej uwagi, więc Sandra nie pracuje. Pomimo swych wad, jest bardzo lojalna i empatyczna. Zawsze stanie po stronie słabszego. Sandra jest silnie związana ze swoją rodziną i bardzo chciałaby zmienić się właśnie dla niej. Pragnie być bardziej powściągliwa i spokojniejsza.​

3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!
3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!

tvnpix