Uczestniczki Projekt Lady
powrót do listy

Aleksandra Baryga

Sezon 3
Aleksandra Baryga
Aleksandra Baryga  Foto: Cezary Piwowarski/TVN

24 lata, Warszawa

Ola to typowa chłopczyca. Ubiera i zachowuje się jak mężczyzna. Drażnią ją typowo babskie zachowania. Plotkowanie, zakupy i zabiegi upiększające - to zdecydowanie nie jej świat. Mimo to, w głębi duszy marzy, by końcu zobaczyć siebie w bardziej kobiecej odsłonie. Jest bardzo otwarta na zmiany. ​

Aleksandra BarygaAleksandra Baryga
Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Jej spostrzeżenia na temat rzeczywistości są niezwykle trafne.  Ola ma bardzo dobre serce. Zrobiłaby wszystko dla swoich przyjaciół i bliskich.​ Zawsze służy dobrą radą. Z jednej strony nie hamuje się z krytykowaniem innych, a z drugiej sama ma duży problem z krytyką pod własnym adresem. Ma silne cechy przywódcze. Wspaniale odnajduje się w roli lidera. Zdecydowanie gorzej czuje się, gdy nie może grać pierwszych skrzypiec w towarzystwie.

Ola aktualnie nie pracuje. Jej trudny charakter nie pozwala jej zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej. Ostatnią pracę straciła z powodu niewyparzonego języka. Pasjonuje się Powstaniem Warszawskim, kocha dzieci i zwierzęta, a w przyszłości chciałaby pracować jako technik weterynarii.

Często wpada w tarapaty. Chciałaby w końcu nauczyć się dobrze kierować swoimi wyborami oraz panować nad impulsywnym charakterem. Swoja zmianę dedykuje babci, która jest dla niej najważniejsza w życiu.

3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!
3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Koszelak
Następna osoba:

Agnieszka Koszelak

tvnpix