Uczestniczki Projekt Lady
powrót do listy

Dominika Wiącek

Sezon 4
Dominika Wiącek
Dominika Wiącek  Foto: Cezary Piwowarski/TVN

23 LATA, KIELCE

Na pierwszy rzut oka wesoła dziewczyna, ale w środku zmaga się z ogromnym brakiem czułości, bliskości i wiary w siebie. Mimo ciężkiego dzieciństwa Dominika jest bardzo pogodna. Pracuje jako kelnerka w hotelu.

Wychowywała się sama. Ojca nigdy nie poznała. Mama pracowała za granicą i nie miała możliwości zabierania ze sobą córki. Dominika trafiała pod opiekę różnych osób i nigdy nie poznała prawdziwego znaczenia słowa „dom".  Przez całe swoje życie nie miała w nikim oparcia. Szukając ciepła i zaangażowania, błyskawicznie się zakochuje, zapominając w związkach o samej sobie. Po alkoholu puszczają jej całkowicie hamulce i zapomina o bożym świecie.

Dominika WiącekDominika Wiącek
Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Mimo pozornej pogody ducha, Dominika ma dużo nieprzepracowanych spraw z przeszłości, które mocno wpływają na jej relacje z otoczeniem, a przede wszystkim na poczucie własnej wartości i godność.

Dominika uważa, że zachowuje się jak chłopak i bardzo chciałaby to zmienić. Marzy o wygranej w „Projekcie Lady” – uważa, że kurs języka angielskiego pozwolił by jej na rozpoczęcie lepszego życia.

Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek

Liubov Miruk
Następna osoba:

Liubov Miruk

tvnpix