Uczestniczki Projekt Lady
powrót do listy

Iwona Sobieraj

Sezon 4
Iwona Sobieraj
Iwona Sobieraj  Foto: Cezary Piwowarski/TVN

19 LAT, GRYZY

Wygadana i autentyczna młoda rolniczka. Nieokrzesana i pełna kompleksów. Bardzo pracowita i obowiązkowa. Razem z mamą prowadzi gospodarstwo rolne. Uczy się też w technikum weterynaryjnym.

Rodzice Iwony są rozwiedzeni. Po odejściu taty, to Iwona musiała wejść w rolę mężczyzny w domu. Zajmuje się sama gospodarstwem, zwierzętami, obejściem. Jej ulubienica to krowa Lusia.

Mama od 12 lat choruje na nowotwór. Kobiety często się kłócą, Iwona czuje się niedoceniana przez mamę.Uważa, że faworyzuje ona jej starszego brata, który mieszka w Warszawie i jest fryzjerem.

Iwona SobierajIwona Sobieraj
Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Łatwo przystosowuje się do grupy, chociaż na resztę dziewczyn patrzy z wielkim zdziwieniem. Ich wygląd i problemy są jej kompletnie obce. Marzy o tym, by zostać lekarzem weterynarii i przejąć rodzinne gospodarstwo. Nie wyobraża sobie życia w mieście. Miasto ją nudzi.

Iwona ma też ogromny problem z akceptacją swojego wyglądu i kobiecością. Chciałaby nauczyć się jak dobrać strój odpowiednio do sylwetki oraz umieć zachować się stosownie do sytuacji. Uważa, że brak jej taktu, kultury i ogłady. A to, że urodziła się i mieszka na wsi, na pewno jej nie usprawiedliwia.

 

Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek
Projekt Lady: "Rzęsy, paznokcie, tatuaże, no i du*a" - priorytety nowych uczestniczek

Sabina Pysz
Następna osoba:

Sabina Pysz

tvnpix