Uczestniczki Projekt Lady
powrót do listy

Magdalena Lubacz

Sezon 3
Magdalena Lubacz
Magdalena Lubacz  Foto: Cezary Piwowarski/TVN

24 lata, Mielec

Magda kocha wszystko co sztuczne i przesadzone. Sztuczna opalenizna,  doczepione blond włosy, sztuczne rzęsy i sztuczne, zbyt długie paznokcie, do tego mocny makijaż i wyzywające ubrania. W takim właśnie, bogatym wydaniu, czuje się najlepiej i uważa, że tylko wówczas jest sobą. Jak sama mówi "bez doczepów jestem nikim".

Magdalena LubaczMagdalena Lubacz
Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Żyje w przekonaniu, że jest najlepsza i najpiękniejsza.  Pewna siebie, wygadana i przebojowa. Stwarza pozory bardzo silnej osobowości i dziewczyny, która zna swoją wartość. Jednak jak jest na prawdę? Pod grubą maską makijażu kryje się dziewczyna, która nie czuje się dobrze sama ze sobą, a poczucie własnej wartości uzależnia od męskiej atencji. Uwielbia kokietować i flirtować z mężczyznami. Bez tego nie czuje się kobieco. Chciałaby w końcu związać się z kimś na stałe i znaleźć tego jedynego. Niestety mężczyźni nie traktują jej poważnie, a ona nie rozumie dlaczego.

Magda lubi dominować. Często przejmuje rolę  lidera w grupie. Jest dobrym słuchaczem i doradcą. To ona często łagodzi konflikty i staje się powiernikiem dziewczyn, które przychodzą do niej, żeby się wygadać. Na pozór wyniosła, jednak po bliższym poznaniu, okazuje się czułą i wrażliwą dziewczyną.

Potrafi także być bardzo wybuchowa i wówczas nie trzyma języka za zębami. Zawsze powie o kilka słów za dużo, przez co często wchodzi w konflikty, głównie z  pracodawcami.  Już kilka razy z tego powodu zmieniała pracę.  A pracowała już jako kosmetyczka,  menadżer klubu fitness i doradca w banku.

Magda prowadzi beztroskie ż​ycie. Mieszka z rodzicami, a wszystkie zarobione pieniądze wydaje na swoje zachcianki i uciechy: imprezy, alkohol, kosmetyki i ubrania. Nie daje jej to jednak szczęścia. Chciałaby w końcu wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie.

3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!
3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!

Wiktoria Lewińska
Następna osoba:

Wiktoria Lewińska

tvnpix