Uczestniczki Projekt Lady
powrót do listy

Magdalena Rybak

Sezon 4
Magdalena  Rybak

26 LAT, AMSTERDAM

Nieokrzesana i nieprzewidywalna. Stara się imponować i wzbudzać zainteresowanie. Dziewięć lat temu przemierzając Europę autostopem trafiła do Amsterdamu. Chciała uciec od biedy, alkoholu i dotychczasowego życia. Niestety rzeczywistość dopadła ją nawet w Holandii. To wrażliwa dziewczyna, która cały czas szuka odpowiedzi na pytanie „jak żyć?”.

Magdalena RybakMagdalena Rybak
Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Ma trudną przeszłość: problemy alkoholowe w domu, kilkukrotny pobyt w ośrodku wychowawczym. Jako młoda dziewczyna, nie wyniosła z domu dobrych wzorców, ani wartości i dziś czuje się zagubiona w dorosłym życiu.

Jest bardzo emocjonalna. Każde zadanie, każda nowa rzecz, będą wywoływały w niej ogromne emocje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MAGDALENA OPUŚCIŁA PROGRAM Z PRZYCZYN OSOBISTYCH

W 2. odcinku pożegnaliśmy się z Magdą. Jej decyzja była podyktowana sprawami osobistymi. Mentorki z szacunku do niej nie chciały zdradzać dokładnych przyczyn. Magdalena dała się poznać z dosyć emocjonalnej i wyważonej strony. To ona stopowała zakusy Laury Wawrzynowicz, gdy ta stawała przysłowiowym okoniem w czasie warsztatów ze stylistą Adamem Chowańskim.

Trzymamy kciuki za Magdę i czekamy na nią w przyszłej edycji programu. Mentorki dały jej zielone światło, jeśli tylko będzie chciała znów wejść do pałacu w Rozalinie. <3

 

Najlepsze teksty z 2. odcinka "Projektu Lady"Najlepsze teksty z 2. odcinka "Projektu Lady"
Foto: TVN

Laura Wawrzynowicz
Następna osoba:

Laura Wawrzynowicz

tvnpix