Uczestniczki Projekt Lady
powrót do listy

Małgorzata Bartnik

Sezon 4
Małgorzata Bartnik

24 LATA, POZNAŃ

Manicurzystka z niewyparzonym językiem. Typ dziewczyny, z którą lepiej nie zadzierać. Zawsze ma swoje zdanie i uwielbia je głośno wyrażać. Nie wyobraża sobie życia bez tatuaży i tuneli w uszach. Na imprezach zawsze zostaje do białego rana. Zrobi wiele, by się wyróżnić. Bardzo szybko się denerwuje, nie potrafi pohamować swoich emocji i bywa bardzo arogancka. Brak jej ogłady. Jest bardzo butna, nie lubi zasad i ram. Ma to duży wpływ na jej codzienność: relacje z rodziną, klientkami i chłopakiem.

Małgorzata BartnikMałgorzata Bartnik
Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Gosia cały czas mieszka z rodzicami, ale w wyniku wieloletniego zaniedbywania relacji, ma fatalny kontakt z tatą. Aktualnie jej całym światem jest niepełnosprawny chłopak. Poznali się poprzez aplikację randkową. Zakochała się zanim wyszło na jaw, że jej miłość jeździ na wózku inwalidzkim. Gosia boi się, że przez swoje zachowanie może go stracić.

Naturalna liderka. Nie musi specjalnie zabiegać o uwagę i akceptację grupy. Prędzej czy później znajduje się w centrum uwagi. Ma duży dystans do siebie i lubi się wygłupiać. Chciałaby poprawić swoje relacje z rodziną, spoważnieć i zapanować nad swoją wybuchową naturą, chociaż wizja mundurków ją przeraża.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Małgosia odpadła w 4. odcinku programu, w którym odbywały się metamorfozy. Jej zmiana szczególnie nie przypadła do gustu, co głośno manifestowała. Dodatkowo reagowała agresywnie, gdy inne dziewczęta starały się ja pocieszać. Wszystko to złożyło się na decyzję mentorek, która była już nieodwracalna.


Projekt Lady: Zobacz efekt metamorfoz - nie poznacie niektórych uczestniczek!
Projekt Lady: Zobacz efekt metamorfoz - nie poznacie niektórych uczestniczek!

Zobacz także efekt metamorfoz:


 

 

tvnpix