Wiktoria Lewińska

Sezon 3
Wiktoria Lewińska
Wiktoria Lewińska 

19 lat, Konin

Wiktoria jest indywidualistką. Kolorowe włosy, kolczyki i nietypowe ubrania - to jej sposób na wyróżnienie się z tłumu. Najbardziej ceni oryginalność i nie wyobraża sobie, by mogłaby wyglądać przeciętnie. Jest bardzo emocjonalna i wbrew pozorom wrażliwa. Bardzo lubi obserwować  i analizować innych ludzi.

Wiktoria LewińskaWiktoria Lewińska
Foto: Cezary Piwowarski/TVN

Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Z chęcią pomaga innym, lecz niestety nie może pomóc sobie. Podejmuje złe decyzje, przez które cierpi nie tylko ona, ale również jej bliscy. Wiktoria boi się odpowiedzialności, wyzwań i porażek. Brak jej wytrwałości. Często zaczyna pewne sprawy, jednak nigdy ich nie kończy.  Ciężko jej zmierzyć się z jakimkolwiek wyzwaniem. Ma własne zdanie na każdy temat i nie lubi korzystać z rad innych. Uwielbia dobrą zabawę. Mimo, że posiada łagodne usposobienie i przyjazne nastawienie, potrafi nieźle namieszać w towarzystwie, przez co często wpada w tarapaty.

Marzy by zostać przedszkolanką lub resocjalizować trudną młodzież. Pierwszy krok już uczyniła w tym kierunku, zapisując się na kursy policealne. Wielką pasją Wiktorii jest muzyka. Kiedyś śpiewała w zespole. Niestety, przez swoją postawę życiową została z niego wyrzucona. Dziś  bardzo tego żałuje. Jej największym marzeniem jest mieć w końcu realny plan na przyszłość i dokończyć zaczęte sprawy. Najbardziej chciałaby zmienić się dla swojej mamy.

3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!
3. sezon "Projektu Lady" startuje już 21 maja! Poznajcie szczegóły!

tvnpix